Alışverişte Kolaylığın Adı; Kredi Kartları

Kredi kartları hayatımızda vazgeçilemez bir konuma ulaştı. Kart sayesinde birçok insan nakit para taşımaktan kurtuldu. Kredi kartları birçok insan için büyük bir kolaylık oluşturdu. Ama bazen birçok insanın aklına kartla işlem yaparken aslında zarar mı ediyorum sorusu takılır.

Bu sorunun cevabı ne yazık ki birçok insan için evettir. Ama kartınızın bütün imkanlarından faydalanırsanız bu zararı yok edebilirsiniz. Çünkü neredeyse bütün firmalar kartlar için çeşitli indirim ve kampanya sunarlar. Örneğin WORLD kart kullanıcılarına puan verir. Ve kart sahipleri biriken puanlarını istediği zaman istediği yerde kullanabilir.

Böylelikle World kart kullanıcıları kartları sayesinde bazı noktalar açısından avantajlı hale gelir. Üstelik böyle kampanyaları düzenleyen tek kart World kart değil. Neredeyse bütün bankalar müşterili için böyle cazip kampanyalar düzenler.

Kampanyalardan Zamanında Haberdar Olun

Neredeyse bütün bankalar kampanya düzenler ama insanların çok azı bu kampanyalardan haberdar olur. Sitemizde birçok bankanın düzenlediği kampanya ve indirimleri bulmak mevcut. BONUS kart da bu çeşit kampanya düzenlemeyi seven kurumlardan. Bonus kartın tüm fırsatlarından haberdar olmak için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek.

Sadece World ve Bonus için diğer Paraf, Axess, Card Finans, HSBC Advantage ve daha birçok kart için sitemizde bilgiler mevcut. Bütün kampanyaları detayları ve süreleri ile öğrenmek istiyorsanız ara ara sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir