Anabolik Steroidlerin Zararını Minimuma İndirgemek Mümkün

Steroidler günümüzde başta vücut geliştirme sporu olmak üzere farklı spor dallarında da farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan ve her geçtiğimiz gün talep oranının artmasına bağlı olarak artış gösteren steroid sipariş platformlarının artması ile kullanımı yaygınlaşan sentetik takviyelerdir.

Steroidler, birincil erkeklik hormonu olarak bilinen ve vücudumuzda doğal olarak salgılanmakta olan az veyahut çok olması durumunda farklı etkilerin oluşması durumuna yol açan testosteron hormonunun laboratuvar ortamında sentezlenmesi sonucu üretilen maddelere denir.  

Vücuda etki mekanizması ve kullanım şekline göre anabolik steroid, kortikosteroid ve cinsiyet belirleyici steroidler gibi çeşitli kategorilere ayrılırlar. Kullanımı en yaygın olanları anabolik steroidlerdir. Zira programlı bir kullanım, özel antrenmanlar ve doğru kür paketlerinin kullanılması sonucu kişi hedeflediği kas gelişimi, hacim, performans artışı  veyahut yağ yakım oranına ulaşabilir.

Anabolik Steroid Kür Paketleri Nelerdir?

Vücut geliştirme sporcularının uygulamakta olduğu kürler gerek hedeflenilen değişim gerekse de sporcunun spor geçmişine göre değişiklik gösterir.  Örnek vermek gerekirse definasyon sürecinde maksimum yağ yakımı bununla beraber ise en aza indirgenmiş kas kaybı hedeflenir ve bu süreç içerisinde genellikle Masteron, Winstrol, Propionat gibi yağ yakıcı özelliklere sahip anabolik steroidlerin yer aldı kür programları uygulanır.

Bir.steroidspal.com başlangıç, orta ve ileriye seviye olmak üzere yağ yakım, hacim, performans arttırma gibi her türlü amaca yönelik steroid satış veyahut kür paketleri satışı gerçekleştirmektedir. Sağlığınız ve spor seviyeniz ön planda tutularak size en uygun steroid, peptitler önerilmekte ve kullanımları ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir