Ankara Petek Temizliği Hizmetleri

Özellikle kış aylarında ısınmak için kullandığımız peteklerinizin arasında birkaç sene içerisinde belli toz birikintileri biriktirmektedir. Bu toz birikintileri önemsenmediğinden gözle de görünmediği için zamanla etrafa hastalık yayabilmektedir. Özellikle evimizde küçük bir çocuğumuz varsa bu solunum yollarını etkileyebilmekte, aynı şekilde birilerinin de nefes alışverişlerinde sıkıntılara sebep olabilmekte peteğin açılımı ile beraber etrafa yayılan her toz akışı ile birlikte bizim sağlığımıza zarar verebilecek bir ortam oluştuğunu unutmamalıyız. Tesisat firmamız, bu gibi durumlarda uzman ekibiyle sizlere yardımcı olmaktadır. Buradan verdiğimiz hizmetler ve yaptığımız çalışmalar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bu anlamda kalorifer peteklerinin bakımı ve temizliğini belli periyotlarla tekrarlamamız gerekmektedir. Ankara tıkanık açma ile beraber Sıhhi tesisat işleri içerisinde yer alan ve bunun bileşenlerinden biri olan petek temizleme yine bizim tesisatımız tarafından sağlanmaktadır.

Belli bir sorun ya da problem oluşmasını beklemeden de https://bunestesisat.com/sayfa/petek-temizleme.php adresinden ulaşabileceğiniz petek temizleme petek temizliğini yıllık olarak ısınma dönemlerinin hemen ardından yaptırıp bir sonraki seneye peteklerimizi hazır bir hale getirebiliriz. Bu anlamda birkaç tavsiye verecek olursak; peteklerinizin üzerine örtü serebilir, peteklerinize yaptığınız temizliğin ardından temiz bir bez ile dışarıdan yüzeyin tozlanmasını da engellemiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir