bahçeşehir psikoloji

Bilimsel İlkeler Çerçevesinde Sorunlarınıza Çözüm Üretiyoruz

Hizmetlerimize başladığımız 2017 yılından bu yana başarılı ekip çalışması sonucunda sektörün lideri konumuna gelen Yüksel Psikolojik Danışmanlık, sunduğu Beylikdüzü psikolog hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmektedir. Çeşitli alanlarda danışmanlık hizmetleri veren merkezimiz bünyesinde her alan için ayrı eğitimler alan uzmanlarımız çalışmaktadır. Bu sayede her soruna işin ehlinden çözümler üretildiği için sorunlar kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Online adresimiz olan www.yukselpsikoloji.com adresimizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel meslek etiğine son derece bağlı kalarak bireylere, çocuklara, gençlere ve ailelere danışmanlık hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz. Büyüyen ve güçlenen kadromuz ile cinsel terapi alanında büyük başarılara imza atıyoruz. Cinsel sorunların temel nedenlerini belirleyerek çözüm için çalışmalara hemen başlıyoruz. Kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alarak normal yaşamınıza dönmenizi sağlıyoruz.

Stresle baş etme ya da öfke kontrolü sağlama gibi çözümler ile çift terapisi tedavilerimizden olumlu sonuçlar alıyorsunuz. Çiftler arasında yaşanan sorunların temelinde karşılıklı anlayışın olmaması yatmaktadır. Her iki tarafta kendini haklı görüp öfkesini kontrol edemezse, sorunlar daha da büyümektedir. Sorunlar büyümeden bir çift terapistinden destek alırsanız, mutlu bir beraberlik yürütmeyi başarabilirsiniz.

İletişim becerilerinin geliştirilmesi konusunda büyük çabalar sarf eden uzmanlarımız, yaşamınızı nitelikli bir hale getirmek için elinden geleni yapmaktadır. Eksikliklerinizi fark etmenizi ve ihtiyaçlarınızı görmenizi sağlayarak yaşama yeni bir pencereden bakmanız sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir