forklift kabini

Cabintech Hizmet Alanı

Cabintech firması 2004 yılından bu yana metal cam ve ahşap sanayinde firmalara özgü olarak ürün çeşitliliği sağlamış ve kendi üretimlerini firmalara özel olarak yorumlamıştır. Firmaya özel olarak yapılan imalat süreci 2016 yılında farklı boyutlara taşınarak hizmet alanı genişletilmiştir. 2016 yılından bu yana değişen hizmet alanı tanımı içerisinde forklift kabinleri imalatı ve ağır iş makineleri kabin imalatı yer almaktadır.

Cabintech ürünleri sektöre yeni tasarımlar ile katkıda bulunmaya devam etmektedir. Kapsamlı hizmet alanı çerçevesinde forklift kabini imalatı, forklift kabin camları, forklift kabin kapısı, forklift kabin tavan ızgara ile forklift kabin yedek parça üretimi bulunmaktadır. Aynı zamanda bu imalat sadece forklift ile sınırlı kalmayarak ağır iş makineleri konusunda da firma dizaynını geliştirmiş olduğumuz ürünler, iş makinelerinin kullanım kapasitesine göre Cabintech imzası ile yorumlanmaktadır.

 Forklift Kabin Üretimi

Forklift kabinleri tasarım işlemleri yapılırken, kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulur. İstek ve ihtiyaca yönelik üretim gerçekleşmektedir. Hem forkliftlerde hem de ağır iş makinelerinde kapıların kolaylıkla sökülüp takılabilir olması ihtiyaca yönelik bir uygulamadır. Bu üretimden önceki tasarım aşamasında forklift operatörünün görüşü ile aletlere yön verilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin yedek paraca olarak müşteriye sunulması da istek ve talebe yönelik büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürün gruplarını incelemek için www.cabintech.com.tr/solidpolikarbonforkliftkabinleri adresine göz atınız.

Cabintech firması olarak ürettiğimiz bütün ürünlerde öncelik işlemini kalite koşullarına vermiş bulunmaktayız. Kaliteli ve şık tasarımlı geliştirdiğimiz ürünlerin ardından kullanım kolaylığı sağlaması nedeni ile müşteri memnuniyeti de beraberinde gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir