ön ödemeli kart

Ekonomik Paykasa Satın Alma Sitesi

İnternette alışveriş üzerine alınan birçok önleme rağmen kredi kartı bilgileri çalınarak istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Bu durumda online alışverişe karşı mesafeli bir duruş olduğu görülmektedir. Bunun önüne geçmek için elinden geleni yapan sitemiz, kendini ve hizmetlerini geliştirerek Pay Kasa satış seçeneklerini sunmaktadır. Sizlerde kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerin riskinden korunmak ve gönül rahatlığı içerisinde işlemlerinizi yapmak istiyorsanız, tam yerine geldiniz demektir.

Son dönemlerin popüler uygulamalarından biri olan Paykasa, her geçen gün bu popülaritesini artırmaktadır. Üzerinde herhangi bir şekilde size ait bilgilerin yer almadığı Paykasa kartlar ile bu sistemi kullanan web sitelerinde güvenilir alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme yöntemlerine bakarak içerisinde Paykasa geçtiğini görmeniz yeterlidir.

Ön ödemeli bir kart sistemi olan Paykasa fiyatları sitemizde son derece uygundur. Kartınıza istediğiniz kadar tutarı ekleyeceğiniz için bir anlamda harcama limitinizi de kendiniz belirliyorsunuz. Eklediğiniz tutarın üzerine çıkmak mümkün olmadığı için gereksiz harcamalarınızın da önüne geçmiş oluyorsunuz. Kimlik bilgilerinizin yer almadığı kartı kullanırken sizlere vereceğimiz 16 haneli pin kodunu ekrana girmeniz gerekecektir. Bu da Paykasa sisteminin ne kadar güvenilir olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir