eskişehir oto ekspertiz

Eskişehir Oto Ekspertiz


Eskişehir ili ülkemizin en büyük şehirlerinden birisidir. Şehir içerisinde gün içerisinde yüzlerce araç alım ve satımı yapılmaktadır. Araç alımı ve satımı son derece ciddi bir iştir. Yıllarca yapmış olduğunuz birikim yanlış bir araç alımı ile kaybolabilmektedir.  Eskişehir ekspertiz hizmetleri bakımından oldukça ileride bir şehirdir. Bu hizmeti vermekte olan bazı kaliteli firmalar aracılığı ile araçlarda bulunan tük aksaklıklar teknoloji ile birlikte bizlere sunulmaktadır. Bu şekilde alınacak veya satılacak olan araçlar ile ilgili en detaylı bilgiler bizlere gelmektedir.

Alınacak olan hizmet son derece üstün teknoloji ile verilmektedir. Yapılan işlemlerde aracın bir zarar görme olasılığı bulunmamaktadır. Araç 1 saat içerisinde incelenerek en tarafsız şekilde raporlanmaktadır. Verilen hizmet alıcı veya satıcı arasında bir ayrım gözetmeksizin yapılmaktadır.

501 Noktada Raporlama

Eskişehir oto ekspertiz  aracın 501 noktasına ayrıntılı raporlandırma parametresi ile inceleme yapmaktadır. Bu şekilde araç içerisinde bulunan en ufak bir sıkıntı bile gözükmektedir. Alıcı ve satıcı açısından son derece gönül ferahlatıcı bir durum oluşmaktadır. Verilen bu hizmet oldukça uygun fiyatlara verilmektedir. Binlerce TL tutarında araçların alınması netice-sinde bu işlemin muhakkak yaptırılması tavsiye edilmektedir. Detaylı bilgi için www.eskisehirotoekspertiz.biz.tr yi ziyaret edin.

İşlem tamamen uzman personel tarafından yapılmaktadır. İşinde yılların vermiş olduğu deneyim ile çalışmakta olan kadro her gün yaptıkları bu hizmet, güven içerisindeki işlemlere yenisini eklemektedir. Verilen hizmet oldukça makul süreler ve fiyatlarda yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir