Farklı Örgü Tekniklerine Ait Video Anlatımlarını Sitemizde Bulabilirsiniz

Soğuk kış günlerinin yaklaştığı bu günlerde hanımlar tığ ve şişleri ellerine almaya başladı. En değerli varlıklarımız olan bebeklerimize el emeği, göz nuru ördüğümüz hırkaları, yelekleri örmek için acele ediyoruz. Bebeklerinize battaniye, puset, tulum bile örebilirsiniz. Nitekim yağmurlu, rüzgârlı, karlı günler kapımızda.

Örgüyü hiç bilmiyor olabilirsiniz. En karmaşık örgü modelleri bile sitemizde basite indirgenerek anlatılmıştır. Hiç bilmeyenler bile video anlatımları izleyerek, örgünün adımlarını okuyarak, uygulayarak rahatlıkla istedikleri giysileri örebilirler. Anlatımları uygulayarak örgü örme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Farklı Örgü Tekniklerine Ait Video Anlatımlarını Sitemizde Bulabilirsiniz

Çok farklı örgü teknikleri vardır. Haroşa, Selanik örgü, yengeç bacağı, Tunus örgü, lastik, trabzanlı balık sırtı, popcorn örgü, pirinç, fıstık örneği,  petek örneği, sepet örgü, balık kılçığı, burgu örneği gibi farklı örgü tekniklerini www.orgumodelleri.net/category/orgu-modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan video anlatımları uygulayarak hanımlar kendilerine şal, kazak, yelek, hırka, panço, bluz, çanta örebilirler. Hanımlar kocalarına, çocuklarına, babalarına hırka, kazak, süveter, yelek örebilirler.

Çoğu kişi örgünün bir yetenek olduğunu düşünür, denemeden kestirip atarlar. Bazılarımız sadece bir kere bakarak öğrenir, bazılarımız defalarca izleyerek ancak öğrenebilir.

Sitemizden çok kişinin fayda sağlaması için anlatımları basitçe ele aldık. Sevdiklerinizi mutlu etmek için, onlara el emeğiniz göz nurunuz olan örgüden yaptığınız şeyleri hediye edin. Sizden bir yadigâr olsun, hayatlarında hep kullansınlar, saklasınlar, sizi yad etsinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir