halı saha maliyeti

Halı Saha Zemin Kaplaması

Spor tesislerinin zeminleri uygun şekilde kaplanmalıdır. Futbol sahaları nasıl çimle kaplanıyorsa, halı sahalarda sık kullanıldığı için sentetik çimlerle kaplanmaktadır. Firmamız akrilik zemin kaplama hizmetleriyle birlikte halı saha zemin kaplama hizmetleri de sunmaktadır. Aynı zamanda spor ekipmanlarının ve inşaat malzemelerinin satışını da gerçekleştirmektedir.

Firma olarak tüm proje hizmetlerinde sorunsuz çalışma gerçekleştiriyoruz. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz akrilik kaplama ya da buna benzer farklı kaplama ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Poliüretan, epoksi, pvc sistemleri, spor salonlarının kaplaması ve bunun gibi daha pek çok alanda firmamızdan destek alabilirsiniz. Firma olarak spor malzemeleri ve ekipmanlarının satışını da yapıyoruz. Bu anlamda tribün koltukları, basketbol potaları, yedek kulübeleri gibi spor ekipmanlarının tedariğini sizler için sağlıyoruz.

Bizi aramanız halinde en uygun şartlarla halı saha maliyeti çıkarıyoruz. Yerinde keşif hizmetimizle gerekli incelemeleri yaparak çalışmalara hemen başlıyoruz. Bunun dışında pvc sistemleri, çatı ve izolasyon sistemleri için ihtiyacınız olan malzemelerin de tedariğini sağlıyoruz. Hemen bizi arayabilir ve ihtiyaçlarınızı bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir