Heeycar Araç Kiralama Sözleşmesi

Heeycar sitesi ile dilediğiniz zaman ihtiyacınız olan aracı kiralayabilirsiniz. Üstelik oldukça düşük maliyete kaliteli hizmet alabilirsiniz. Ucuz araç kiralama Heeycar sayesinde oldukça kolay ve güvenli. Ucuza araç ararken dikkat edilmesi gereken en önemli şey aracın güvenli olmasıdır. Heeycarın en önem verdiği şeylerden biri de güvenlik politikasıdır.

Bir Heeycar şubesine giderek araç kiralama işlemine başlayabilirsiniz. Örneğin Sabiha Gökçen araç kiralama şubesine gidip bir araç seçebilirsiniz. Sonrasında bir sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşmeye kiralama sözleşmesi denir. Bu sözleşme sayesinde kullanım şartlarını öğrenir ve hangi şartlar altında ne durumla karşılaşacağınızı öğrenirsiniz.

Sözleşmenin Genel Şartları

Sözleşmeye göre kiracı aracı bazı işler için kullanamaz. Mesela taşınması suç sayılan her türlü eşyanın taşınması veya başka bir kanuna aykırı işin yapılması için kiralanan araç kullanılamaz. Başka bir aracı veya römorku çekmek için de kiralanan araç kullanılamaz. Araba yarışı gibi emeller için de kiralanan araç kullanılamaz. Ve de trafiğe kapalı alanlarda da kiralanan araçların kullanılması yasaktır. Tüm detayları öğrenmek için buraya tıklayınız.

Trafik kurallarına göre aracın tipine göre belirli sayıda yolcu araca binebilir. Bu sayının üstünde yolcuyu kiralanan araca bindirmek yasaktır ve tehlikelidir. Kiralanan aracın kullanıldığı sırada alkol ya da uyuşturucu madde etkisi altında olmak da kira sözleşmesi gereğince yasaktır. Aynı zamanda aracın yolcu veya mal taşıma işi ile para kazanmak için kiralanması da yasaktır. Ayrıca kira sözleşmesi imzalayabilmek için kiracının 21 yaş ve üzeri olması da zorunludur.

0 thoughts on “Heeycar Araç Kiralama Sözleşmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir