Her Türlü Sunucu İhtiyacınızda Sunucu Datacenter İnternet Hizmetleri Yanınızda!

Sektörde 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte olan https://www.sunucu.com.tr, İnternet Hizmetleri, çeşitli alanlarda sunucu hizmetleri sunan bir firma olarak bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana pek çok referans edinen bu firma, şimdiye dek gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları ile sektörün öncü isimlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır.

15 Yıllık Tecrübe!

Tarihi 2004 yılının ağustos ayına dayanan Sunucu Datacenter İnternet Hizmetleri, sektörde ilk olarak bir bilgisayar firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Sonrasında gerek bireysel gerekse kurumsal müşterileri için her türlü sunucu hizmetleri sunan firma, bugünlerde ise kiralık sunucu ya da paylaşımlı sunucu gibi alanlarda çalışmalar yürütmektedir.  

Son 12 yıldır kendi bünyesinde Türkiye ve Avrupa genelinde pek çok farklı hizmet sunan firma, günümüzde de 3 binin üzerinde müşterisi için Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Bulut Sunucu, Domain Tescili, Web Hosting, SSL Sertifikaları ve veri merkezi gibi alanlarda profesyonel bir destek sağlayabilmektedir.

7 Gün 24 Saat Hizmet!

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hafta sonu da dahil olmak üzere haftanın her günü 24 saat hosting hizmetleri sunan Sunucu Datacenter İnternet Hizmetleri, tüm teknik destek taleplerine bir hayli kısa sürede dönüş sağlayabilmektedir. Bu nedenle de en acil işlerinizde dahi gönül rahatlığı ile bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Alanından en iyi firmalardan biri olarak değerlendirilen Sunucu Datacenter İnternet Hizmetleri firmasının bu gibi hizmetlerinden faydalanabilmek için firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir