İkinci El Eşyanın Tek Adresi

İkinci el eşya satın alırken az kullanılmış ve yıpranmamış olması çok önemlidir. Diyarbakır ikinci el eşya firması bu konuda çok titiz çalışan bir firma olduğu için az kullanılmış, yıpranmamış, kaliteli ikinci el eşya alım satımı yaptığından ikinci el eşyanın tek adresi konumundadır.

İkinci el eşya mağazası ve internet sitesi sahibi olan Diyarbakır evkur firması ikinci el eşya alım satımı yapan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyaları evinize gelerek inceleyen ve değerini belirleyerek değerinde satın alan firma, almak istediğiniz ikinci el eşyaları da evinize kadar getirip teslim etmektedir.

Oturma grupları, yatak odası takımları, koltuk takımları, beyaz eşya gruplarını ikinci el olarak satın alabileceğiniz ikinci el beyaz eşya firması olarak az kullanılmış, yıpranmamış, kaliteli ve evinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ikinci el eşyaları sizlere sunuyoruz.

Kalite Prensibi

Müşteri memnuniyeti ve kalite prensibi gereği sadece az kullanılmış olan eşyaları satın alarak müşterilerine sunan Diyarbakır ikinci el beyaz eşya firması aynı zamanda internet üzerinden 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Müşteri temsilcileri tarafından canlı destek hattından merak ettiğiniz veya öğrenmek istediğiniz tüm soruları sorabileceğiniz evkur firması profesyonel ve kurumsal bir firma olmanın yanında tamamen müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor olması ve tecrübesi ile sizlere kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir