İnşaat Malzemesi Olarak Betoniyerin Kullanım Alanı

Yapı sektörü her geçen gün kendini geliştirmekte ve genişlemektedir. Bu gelişime, değişime ve yeni fikirlere en yüksek seviyede inşaat makinaları ile katkı sağlayan ve teknolojik olarak gelişen düzene kullandığı gereçleri yenileyerek ayak uyduran firmamız her türlü yapısal inşaata uygun aracı kalite standartlarını yakalamış olarak hizmetinize sunar.

Betoniyerler de dikkat edilmesi gereken önemli unsur, motor gücüdür. Motor gücü alınacak hizmeti de daha verimli hale getirir. Kepçeli betoniyerler özel üretilmişlerdir ve kilitlenebilir, belli zaman dilimlerinde kilidi devreye sokulabilir özelliği ile güvenlik kontrolü sistemi bulunan bir motor bölmesi de yer alır. Bu tarz gelişkin tasarımlar ve performans arttırıcı kepçeli betoniyer tasarımları da oldukça dikkat çekmektedir.

Betoniyer Kullanım Alanları

İnşaat işlerinde oldukça sık kullanılan ve çoğu işin yapılmasında büyük etki alanı bulunan betoniyer kullanım alanı yönüyle kısıtlıdır. Sıva ve Şap işlerinde şantiyelerde kullanılan betoniyer bir beton imal edici makine değildir.

Kullanım alanlarını sıralayacak olursak; Kireçli, Silis, Dekoraktif, İzolasyon, Klasik sıva ile Duvar, Beton, Enjeksiyon harcı da dahil olmak üzere Şap harçları ve Yapıştırıcı harçların yapımında kullanılır.

Yurtiçi ve yurtdışı her türlü faaliyetinde genel standartlara bağlı kalarak yüksek kalite ve performanslı iş makinesi ürünleri piyasaya sunan sitemizde ayrıca TSE belgeli tamamen Türk kalite standartlarına uygun çalışmalar sunduğunu söyleyebilir, çonaylar iş makine firmasının sitesine girerek makineler ve kalite belgelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir