internetten haber kaldırma

İnternetten Olumsuz Haberleri Kaldırma

Her geçen gün daha fazla haberi ve içeriği görüntülemekte olduğumuz internet sayfalarında veya haber sitelerinde, kişileri ya da markaları olumsuz etkileyecek içeriklerin de yaygınlaşmakta olduğuna şahit olmaktayız. Böyle bir durumda belirleyeceğiniz içeriklerin kaldırılması hususunda yardımcı olmaktayız ve internetten haber kaldırma adımlarını sizler için uygulamaktayız. Adınıza ya da şirketlerinize ait olarak yapılan haberlerin kaldırılmasında firmalarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Herhangi bir sitede görünmesini istemediğiniz fotoğraf, video gibi içeriklerin yok edilmesi sayesinde itibarınızı zedeleyen faktörlerden kurtulacağınızı düşünüyorsanız, bu konuda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İnternetten İçerik Kaldırma hususunda hem video ve fotoğrafların, hem de olumsuz haber veya telif hakkının ihlal edildiği içeriklerin de kaldırılmasında yardımcı olmaktayız. Uzman ekiplerimizin yapacakları analizler neticesinde hızlı çözümleri elde etmekteyiz.

Google üzerinden yapılan araştırmalarda karşınıza çıkan ve sizleri rahatsız eden bu içeriklerin tüm kaynaklardan kaldırılmasını istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Haber kaldırma işlemiyle yetinmeyerek, kalıcı olarak silinmesini talep edenler için en doğru adreslerden birisi olduğumuzu vurgulamaktayız. Haberlerinizin ve tüm içeriklerin gerekli prosedürlerin uygulanmasıyla birlikte uzman kişiler tarafından kaldırılmasına yönelik tüm garantili hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir