Kocuce’den Farklı Yanlarımız

Pvpserverlist olarak Kocuce sitesinden en büyük farkımız spam server tanıtımlarımızın olmamasıdır.  Spamlar dışında aynı pvp serverı size sadece bir kez sunduğumuz için birden fazla görme gibi bir seçeneğiniz de bulunmuyor.

Yaptığımız güncelleştirmeler sonucunda önceki dönemler ile ilgili farkları ve yenilikleri sizlere detaylı bir şekilde anlattığımız içinde yapılan güncelleştirmeler ile ilgili bilgilere alabilmek için dakikalarca site içinde gezinmeniz de gerekmiyor.  Ayrıca istediğiniz zaman serverınızın tanıtımını yapabiliyor, yer aldığınız clanın tanıtımını video ile yapabiliyorsunuz.

Sizlerden aldığımız geri bildirimler ve diğer sitelerde yaptığınız şikayetleri analiz ederek kurmuş olduğumuz pvpserverlist sitesine üye olduğunuzda tüm Knight online pvp serverler erişebiliyorsunuz. Sitemizde sizlere sunduğumuz homeko server, pk server, myko farm server dışında yakın zamanda açılacak serverlar ile daha fazla seçeneğe sahip oluyorsunuz.

Oyun oynadığınız ay içinde serverlar hakkında yapılan yorumlara ulaşabiliyor, ay içinde hakkında en fazla yorum yapılan serverı da görebiliyorsunuz. Her server için bir adet tanıtım olduğu için de server ile ilgili olarak gerçek ve doğru bilgilere kısa süre de ulaşabiliyorsunuz.

Kocuce sitesinde karşılaştığınız zorunlu reklamlar ile karşılaşmadığınız, spam almadan oyun oynayabildiğiniz, kendi serverınızı tanıtma imkanına sahip olduğunuz, server ile ilgili tüm bilgileri sayfanın üst kısmında bulabileceğiniz bir site olarak sizlere hizmet veriyoruz. Oyun dünyasında yer alan oyun severler için profesyonel olarak hizmet veriyor ve sizlere keyifli bir oyun ve etkileşim dünyası oluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir