Koleksiyonunuzda Olmanız Gereken Ofis Kırtasiye Ürünleri

Destekleyici beyaz tahta kırtasiye malzemeleri, kalemler ve toz bezleridir. İşaretleyiciler, yapışkan notlar gibi, siyah, sarı, kırmızı, mavi vb. gibi çeşitli renklerde de bulunabilir. Kalem renklerini, hatırlatıcıların önem derecesine göre seçebilirsiniz. Ayrıca, özellikle kumaş veya sunta üzerine yazma gibi kullanımlar için birkaç farklı çeşit kalem bulundurmak isteyebilirsiniz.

Beyaz Tahtalar duvara monte edilebilir veya yaslanmış olarak kullanılabilir. Onları nasıl kullanıyor olursanız olun, amaçlarına doğru şekilde hizmet etmeleri daha olasıdır. Ofiste beyin fırtınası yaparken, beyaz tahtaları kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Zımbalar

Bir kağıdı bir araya getirerek göndermek ya da sadece kaybetmediğinizden emin olmak için zımbalar dünyanın en çok kullanılan Ofis kırtasiye malzemesidir. El yazısı bir rapor hazırlamak bazen çok fazla kağıt gerektirir ve bunları bir dosyaya koymak her zaman en etkili yol değildir. Bu nedenle, zımbalar önemli kağıtları bir arada tutmak için etkili bir yol olabilir.

Birden fazla zımba tipi vardır; normal, ağır hizmet tipi, mini zımba telleri, vb. gibi. Hangi kullanımlar için hangi zımbanın uygun olduğunu anlamak da bunları kullanmanın çok önemli bir yönüdür. Örneğin, yasal belgeler için elektrikli bir zımba kağıda zarar verecektir. Ofis malzemenizi seçerken bu konuya dikkat etmeniz önemlidir.

Kağıt Klipsler

Zımba telleri tamamen zararsız değildir. Birçok insan zımba kesiklerinden veya iğnelerin parmaklarda sıkışmasından ötürü mağdur olabilir. Nispeten daha güvenli bir seçenek plastikten yapılmış ataşlardır. Yapışkan notlar gibi, ataçlar da çeşitli renklerde bulunur. Ve kağıtları birbirine tutturmak için delme zorunluluğu da yoktur.

En sık kullanılan ataç klips olarak bilinenlerdir. Ancak, neredeyse 60 farklı tipte ataş olduğunu duyduğunuzda şaşırabilirsiniz. Ataçlarla ilgili en iyi şey, hafif olmaları, taşıması kolay olmaları ve aynı zamanda kağıtları ve diğer şeyleri gerçekten etkili şekilde bir arada tutmalarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir