Konya Yurt Fiyatları

Üniversite öğrencileri için konya kız öğrenci yurdu olanaklarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Konya’da 9 kız ve 10 farklı de erkek öğrenci yurdumuz mevcuttur. Her biri sosyal olanakları, kalitesi ve en uygun fiyatları ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Yurt fiyatları genel olarak kurumumuzda uygun fiyatlarla olmaktadır. Alternatif yurtlarla kıyaslandığında kurumumuzda avantajlı fiyatlarla kalabilirsiniz. Yurtlarımızın kalitesi ve konforu oldukça iyidir. Üst düzey konaklama deneyimi, yeme ve içme, çeşitli sosyal etkinlikler, spor faaliyetleri ve de çok daha fazlası kurumumuzda sizleri beklemektedir.
 

Konya Kız Yurtları

Yurtlarımız kız ve erkek olacak şekilde ayrılmaktadır. Bu kapsamda konya erkek yurdu seçenekleri ve kız öğrenci yurtları farklı binalardadır. Kız öğrencilerimiz için toplamda 9 farklı yurdumuz mevcuttur. Aynı şekilde erkek öğrencilerimiz için de 10 farklı yurt inşa edilmiştir. Kız ve erkek yurtlarımız güvenilir bir yapıdadır.

Kız öğrencilerimizin sağlıkları, konforları ve güvenlikleri için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Konya’da ikamet eden ya da farklı şehirlerimizden Konya Üniversitelerini kazanan kız ve erkek öğrencilerimizi kurumumuza davet ediyoruz. Dönemsel olarak yapılan anlaşma sonucunda sözleşme bitimine kadar yurdumuzda kalabiliyor olacaksınız.

Konya Erkek Yurtları

Kız öğrenci yurtlarında olduğu gibi erkek öğrenci yurtlarında da kalite, güvenlik ve konfor ön plandadır. Güler yüzlü personellerimiz öğrencilerin rahatı için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Siz de bizi tercih edebilir ve sorunsuz bir üniversite deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir