rögar kapakları

Kuşlara Karşı Tedbir: Kuşkonmaz

Kuşlara karşı bir tedbir olarak kullanılan kuşkonmaz tel, açık hava şartlarına uygun, uzun ömürlü ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Uygulanacağı yere ve malzemeye göre vida yardımı ile veya silikon, kimyasal yapıştırıcılar ile uygulanabilen kuşkonmazlar montajı ve kullanımı kolay olan kuş tüneme engelleyiciler olarak da bilinmektedir.

Poli karbonat veya metal kullanılarak üretilen kuş tüneme engelleyicileri 1,5 mm çağlı olarak üretilen ve çapraz montajı ile her açıya karşı uygulandığı yeri koruyan unsurlardır. Dış ortama montajı yapılan kuşkonmazlar güneş ışınlarına, ultraviyole ışınlara ve soğuk hava şartlarına dayanıklı oldukları için çok uzun ömürlüdür

Dayanıklı Rogar Kutuları

Yer altı sularının drene edilmesinde kullanılan kompozit rögar kapağı, kimyasallara ve asidik özellikteki sıvılara karşı dayanıklı olduğu için uzun yıllar alt yapı problemi oluşturmaz. Sızdırmazlık özelliğine sahip olan rögar kuturları sızdırmaz bir şekilde monte edildiğinde maksimum sızdırmazlık ile yer altı sularının drene edilmesini sağlar. Kullanıldığı yerde oluşan katman hareketlerinden etkilenmeyen kutular beton olarak kullanılan örneklerin yüzde 5 ağırlığına sahiptir.

Çok zor şartlarda ve arazilerde kullanılmaya müsait olan rögar kutuları çok kısa süre de monte edilen ve 50 yıl ortalama kullanım ömrüne sahip olan kutulardır. Ekonomik olarak size maliyet avantajı oluşturan rögar kutuları ile çevre sağlığını koruyabilir, küresel ısınma konusunda sorumluluğunuzu yerine getirmiş olursunuz. Üstün özelliklere sahip olan kutular ile uzun süreli avantajlar sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir