paykasa

Modern Alışveriş Paykasa

Şüphesiz ki yirmi birinci yüzyılda en büyük yeniliklerin başında gelen internet ile yine döneme ve çağa ayak uydurmak için en güvenli teknoloji sanal kart teknolojisi olmuştur. Paykasa sanal kart teknolojisi ile tek kullanımlık veya sürekli kullanabilen, sanal pin hanesine sahip olan ve sadece sizin tarafınızdan kontrol edilebilen bu kartlar ile online dünyada hem güvenliğinizi hem de gizliliğinizi üst düzeye çıkarmış olacaksınız. Özellikle hiçbir kişisel bilginizi karşı tarafa iletmeden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilir ve kartlarınızın çalınma riskini azaltmış olursunuz.

Paykasa teknolojileri sayesinde hem kolayca ödeme yapabilir, paykasanıza bakiye alabilir hem de en uygun fiyatlardan hiçbir ek kesinti yaşamadan internette ve dijital ortamda bütün ürünleri satın alabilirsiniz. Paykasa teknolojisi, aynı kredi kartlarınız gibi kullanılır ve 16 hane ile şifreye sahiptir. Bu yalnızca sizin tarafınızdan görülebilir. Paykasa al işlemiyle birlikte anasayfamızda gördüğünüz paketlerden  herhangi birisini satın alıp bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bakiye yükleyip çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz gibi üstüne kalan paranızı da isterseniz paykasa bozdurma işlemi ile bizimle iletişime geçerek kolaylıkla bozdurabilirsiniz. Cash Paykasa firması olarak sorunsuz bir şekilde bize iletmeniz durumunda tüm paykasa bakiyenizi bozdurup size tekrar kalan paranızı geri göndermekteyiz. Paykasa Bozdurma Fiyatları anlık olarak euro kuruna bağlı olarak değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir