Modern Çağın Matbaa Anlayışı

Baskı, başta cepli dosya baskı olmak üzere, birçok çeşide sahip bir işlemdir. Görsel kullanılarak, hem hedef kitlesine hizmet suna bilmenin hem de ürünlerin tanıtımını yapabilmenin en etkili yoludur. Katalog baskı da buna hizmet eder. Cepli dosya baskı kategorisi için buraya tıklayın.

Firma, sahip olduğu ürün yelpazesinin en iyi anlaşılması için matbaalardan, bir görsel şölen hazırlamasını talep eder. Bu şölene katalog baskı denir. Ürünlerin müşteriyi cezbeden vurgusunu, firmanın çalışma prensiplerini ve sahip olduğu potansiyeli en iyi fark ettiren yoldur.

Afişi Afişe Etmek mi Gerek

En iyi ve insanların hem çabuk algıladıkları hem de hızlı yayılan reklam ve propaganda araçlarından biri de afiştir. Fark edilmesi en kolay reklam aracı olması ile oldukça yaygın kullanılır. Bunun için afişin iyi tasarlanması gerekir. Bilen ve bilgisini gösteren ehil ellerde bu işin yapılması ve yaptırılması oldukça önemlidir. Görmek ile bakmanın farkı, matbaa sektöründe çok önemlidir. Herkes bakar ama göremez. Gören ve işin ehli olan bir matbaa bulmak gerekir.

Matbaa, Piramit Takvim gibi her istenilen ürünü suna bilmelidir. İstanbul matbaa da bunun için vardır. Görmesini bilen ehil ellerin oluşturduğu, deneyimli bir kadro! Afişe akıcılık katabilen, içeriğindeki cümlelerin vuruculuğunu iyi oluşturan, renk ve yazı karakterini mükemmel oluşturan bir ekibimiz var.

Amerikan Servis

Baskı, her çeşidi ile hizmet isteyen bir iştir. Müşterinin arzu ettiği her baskı çeşidini yapa bilen ehil ellerin olduğu yere tam anlamı ile matbaa denir. Bu anlamı sonuna kadar hak eden bir yerle çalışılır. İstanbul matbaa, müşteri memnuniyeti esaslı çalışması ile bilinen, tam teşekküllü bir matbaadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir