Müşteri Odaklı Hizmetlerimiz İçin Sizleri Bekliyoruz

Dürüst ve kaliteli hizmet anlayışından asla vazgeçmeyen almanyakonsoloslugu.net sitemiz sayesinde almanya vizesi randevu ve diğer işlemleri konusunda en doğru ve güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Hizmet ağını her geçen gün geliştiren sitemiz deneyimli ekibi ile her konuda yanınızda olmaktadır. Kaliteyi bir seçenek olarak değil zorunluluk olarak gören ekibimiz üstün nitelikli hizmetleri ile daima yanınızda olmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana her konuda detaylı bilgileri sunan sitemizde Almanya aile birleşimi konusunda da detaylı bilgiler verilmektedir. Almanya’da bulunan eşiniz, çocuklarınız ya da diğer aile üyeleri için aile birleşimi vizesi almanız gerekmektedir. Bu vize için Almanya Konsolosluklarına başvuru yaparak işlemlerinizi yürütmelisiniz. Bunun için de öncelikle randevu almanız önerilmektedir.

Almanya vize başvuru işlemleri konusunda resmi olarak yetkilendirilmiş olan idata aracılığı ile tüm vize işlemlerinizi yorulmadan ve zorlanmadan yapabilirsiniz. Herhangi bir aksaklık nedeni ile seyahatinizin gecikmemesi için sitemizde bulunan randevu başvuru formunu doldurabilir, iletişim numarasından yetkililere ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz. İşlemlerin uzun sürme ihtimalini düşünerek başvurunuzu seyahatinizden belirli bir süre önce yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir