Müzik Platformları

Hiçbir ücret ödemeden ve yasal olarak mp3 indirme imkanlarından faydalanmak ve müzik dinlemek hemen herkesin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmeniz için internette çok sayıda site ve uygulama yer alsa da güvenilir muadilleri bulmak zor olabilir.

Soundmilk

Parmaklarınızın ucunda müzik indir ayrıcalığından yararlanabileceğiniz, iPod’unuzla senkronize edebileceğiniz, kopyalayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ücretsiz ve yasal bir müzik sistemi bulunmaktadır. MP3’ler genellikle bağımsız plak şirketleri ve sanatçılar aracılığıyla erişilebilir hale getirilir.

Soundmilk, kullanıcılarının sitede rahat bir vicdanla müzik indirebilmelerini ve kullanıcıların özellikle en çok bağlantı kurdukları müzisyenleri desteklemelerini istemektedir. Sitenin editoryal / müzikal odaklamasına göre: yüksek kaliteli, akıllı rock’n’roll arıyorsanız ve bunu kontrollü dozlarda almak istiyorsanız site size haftada üç şarkı önerebilir.Genel olarak, iyi organize edilmiş ve Indie Rock tarzına odaklanmış bir sitedir.

Bunların yanı sıra Türkçe müzikleri takip edebileceğiniz ve kolayca indirebileceğiniz eşsiz bir platform olan https://guncelmp3indir.com/turkce-mp3-indir sayfasına da mutlaka bakmalısınız.

Blogsome’daki Ücretsiz Albümler

Bu blog haftada üç kez indirmeniz için yeni bir albüm yayınlar. Gezinmesi biraz zor olsa da, yeni müziklere göz atmak ve sürpriz yapmak istiyorsanız site harikadır. Çeşitli türler (tipik “indie” sesler dahil) sunar, ancak aynı zamanda klasik, modern kompozisyon, ücretsiz caz, avangard ve elektronik eserler de bulunur. Site tüm bilinmeyen özgün müzikleri içermektedir.

Gigwise

Gigwise.com, İngiltere merkezli bir çevrimiçi müzik haberleri ve incelemeleri dergisidir. Gigwise’in ücretsiz indirme sayfası yasal mp3’lere sahiptir ve çoğu zaman özel indirmelere izin verir.

Free Music Podcast

Özgür lisanslar altında yayınlanan müziğin tanıtımında uzmanlaşan, ayrıca müziklerini ücretsiz lisans altında yayınlayan sanatçılarla röportaj ve tanıtım yapan uzman bir Alman müzik sitesidir.

XLR8R Dergisi

Xlr8r dergisinin MP3 bloğu, rekor etiketleri tarafından gönderilen promosyon müziğine sahiptir. “en çok oy alan”, “en popüler” veya “en yeni eklenen” kategorilerine göz atılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir