özel baskılı karton bardakların satışı

Neden Karton Bardak Kullanılmalı?

Günümüzde artan bardak ihtiyacına karşı firmamız tarafından üretilmekte olan karton bardaklar son derece kaliteli ve kullanışlı olmakta olup sizlere ihtiyaçları doğrultusunda başarılı bir şekilde sunulmaktadır. Neden karton bardak kullanılmalı?  derseniz karton bardaklar plastik bardakları oranla daha sağlıklı olup insan sağlığı için daha kullanışlı modeller olmaktadır. Bunlardan dolayı karton bardak kullanılması önerilmektedir. 

İçecekler eğer sıcak ise karton bardak kullanmak daha avantajlı olacaktır ancak içecekler soğuk ise plastik bardak tercih etmenizde bir sakınca bulunmamaktadır. Sıcak içecekler de kişiler elin yanmaması için 3-4 adet bardak üst üste kullanmaktadır. Bu da plastik bardak için maliyet açısından zararlı olacaktır. Bunların yanı sıra firmalar için özel olarak hazırlanmış baskılı karton bardak modelleri de gerçekleştirilmektedir. 

Karton Bardak Zararlı Mı?

Plastik bardakları oranla içeriğinde bulunan kimyasal maddeler daha az olduğu için karton bardaklar daha sağlıklı olarak görülmelidir. Plastik bardaklarının içerisinde yer alan kimyasallar sıcak maddeler ile birleştiğinde dioksin içeriği sunmaktadır. Dioksin maddesi, bedenden atılmaz ve kanser ihtimalini arttırır. Bundan dolayı sizlerde firmalarımıza özel baskılı karton bardak tercih etmelisiniz. 

Karton bardak imalatının temel ham maddesi kağıttır. Bu yüzden sağlık için en ideal bardak seçimi karton bardak  seçeneği olacaktır. Bardak seçimi yapılırken mutlaka hammaddesine dikkat edilmelidir. Üstelik bu bardakları alacağınız firmanın da güvenilir olması gereklidir. Aksi takdirde sağlığınıza zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir