Paletler ve Fiyatları

Üretim, taşımacılık ve lojistik sektörlerinin temel taşı haline gelmiş olan paletler ahşap, plastik ve Euro paletler olarak üçe ayrılır. Palet fiyatları, paletin üretildiği malzemelere, üretim tekniklerine göre belirlenir. Üretim sırasında kullanılan malzemenin kalitesinden, üretim süresinin uzunluğuna kadar birçok etkene bağlı olarak değişen palet fiyatları içinde en ekonomik fiyatlar ham maddesi en ucuz olan ahşap palet fiyatlarıdır.

Bütün işletmeler tarafından maliyet avantajı oluşturması nedeni ile tercih edilen ahşap paletler günümüzde neredeyse tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Ekonomik fiyatlara satın alabileceğiniz ahşap paletler, plastik palet fiyatlarının beşte biri fiyatlara satılmaktadır.

Ekonomik fiyatlara satılıyor olması ve uzun ömürlü olması ahşap paletlerin daha fazla kullanılmasının temel sebebidir. Günümüzde ahşap palet kullanmayan işletme yok denecek kadar az sayıdadır.

Ahşap Paletler

Ürünlerin zemin ile olan temasını kesen ve onları nemde koruyan ahşap palet, size birçok avantajı aynı anda sağlar. Şu link üzerinden temin edebilecğiniz bu palet, forklift yardımı ile bir yerden bir yere kolayca taşınabilen ahşap paletler ayrıca depolama konusunda da size avantaj sağlar. Yığın olarak depolayacağınız ürünleri profesyonel bir şekilde istifleyerek depolamanızı sağlayan ahşap paletler ile aynı alanda çok daha fazla ürün depolayabilirsiniz.

Günümüzde depolama konusunda sorun yaşayan firmalar ahşap paletler ile bu sorunun üstesinden gelmiştir. Depolama alanının ölçülerine uygun olarak özel üretilen ahşap paletler hem ekonomik olarak size avantaj sağlar hem de daha fazla depolama alanına sahip olmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir