poliüretan kiriş

Poliüretan Duvar Çıtası Nedir Nerelerde Kullanılır

Hayatımızın önemli anlarına şahit olan, ömrümüzün çoğunu içinde geçirdiğimiz; dostlarımızı, sevdiklerimizi, akrabalarımızı davet ettiğimiz evlerimize biraz daha şıklık katmak istediğimizde akla gelen ürünlerden biri de poliüretandan elde edilen duvar çıtasıdır.

Poliüretan ham madde olarak dayanaklı ve sağlamdır. Üzeri zor kir tutan, temizlenmesi kolay olan, sağlığımıza zarar verecek kimyevi madde içermeyen antibakteriiyel yapıya sahip olan ve yalıtıma destekçi bu malzemeden biz ev dekorasyonu için duvar çıtası yapımında yararlanırız.

Tek renk olarak ve beyaz tonda olan ince duvar çıtaları şerit halde dekoraktif (kaligrafik) şekilde duvara eklenir. Kişinin kendi başına da kolaylıkla yapabilceği bu işlemde özellikle atmosferi değiştirmek istersek kendiliğinden yapışkanlı renkli ürünler ile renk katabilirsiniz.

Ev içinde mutfak ve lavoboların duvarlarında, poliüretan kartonpiyer yapılarda kullanım alanı olarak daha uygun olan bu ürün suya dayanıklıdır. Havadan kaynaklı buharlanma ve nemlenmelere karşı da dayanıklılığa sahiptir.

Montajı oldukça kolay olan ve istendiğinde rahatlıkla demonte edilebilen bu ürün evde, iş yerinde, özel davetlere misafirlik yapacak salonlarda ya da yazlık evlerinde şıklığınızın ve zerafetinizin konuşulmasını sağlayacaktır. Özellikle poliüretan söve malzemesindeki gibi sert bir ham maddesi olsa da gözle görülür yerlerde yıpranmalar yaşanırsa tekrar düzeltmeler yapıp tamir etmekte kurulumu kadar kolaydır.

Tercihe göre istenilen boyut ve tasarımda üretimi yapılan ürünün fiyatlandırması belirlenen ve satışa sunulan metrelendirmelere göre farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir