iso 9001 belgesi

Prestijinizi ve Saygınlığınızı Koruyacak Hizmetler

Ulusal ve Uluslararası alanda yetkili kuruluşların yayınladığı ve uygulamaya koyduğu yasa, yönetmelik ve standartlar çerçevesinde belgelendirme hizmetleri veren Kaizen Sertifikasyon, sistemin gerekliliklerine bağlı kalarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu aşamada ön denetim ve saha denetimi yapıldıktan sonra gerekli koşulların sağlanması ile belgeler teslim edilmektedir. Kurumumuzda özellikle ISO 9001 belgesi için yoğun bir başvuru olduğu görülmektedir. Rekabet koşullarının arttığı günümüzde bu belge ile ürün ve hizmet kalitenizin uluslararası yönetim sistemine uygun olduğunu göstermiş olursunuz.

Son dönemlerde önemli bir hale gelen ISO 13485 belgesi ise yasal gereklilikleri yerine getirmek isteyen tıbbi cihaz üreticilerinin almış olduğu bir belgedir. Yasal sorumluluklar dışında rekabet ortamında rakiplerinizi geride bırakmak ve kurumunuzun saygınlığını artırmak için de bu belgeyi almanız önemlidir.

İş hayatının yoğun ve tempolu geçtiği günümüzde iş kazalarında da artış yaşanmaktadır. Bu nedenle İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi kapsamında OHSAS 18001 belgesi alınmaktadır. Riski en aza indirmeyi sağlayan bu belge ile işyerinizi güvende tutmanın yanında saygınlığınızı da korumuş olursunuz. Ürün ya da hizmet sunulmasına bakılmaksızın büyük – küçük tüm kuruluşlar için tasarlanan bir belgedir.

Uzman ve deneyimli bir ekip ile ihtiyaçlarınıza karşılık veren firmamız, kaliteden asla ödün vermemektedir. Ekibimizin başarısına güvenerek firmanızın başarısını artırabilirsiniz. Almanız gereken belgeleri doğru adım ve stratejiler ile en kısa sürede almanızı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir