beylikdüzü pedagog

Profesyonel Çocuk Terapi Hizmetleri

Anne – babalar için hayatın en önemli değerlerinden biri olan çocuklar, küçük olmaları ve duygularını doğru olarak yönlendirememeleri nedeni ile yoğun bir çatışma sürecine girerler. Bu çatışma sürecinden çocukların kısa sürede kurtulmasını istiyorsanız, Beylikdüzü pedagog hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çocuklarınızın yaşadıkları sorunlara kendi çözüm yollarınızı geliştirmek yerine, işin uzmanından profesyonel bir destek almanız çok daha mantıklıdır.

Yüksel Psikolojik Danışmanlık ve Gelişim Merkezi bünyesinde son derece başarılı çalışmalara imza atan Duygu Yüksel, belirli bir yaşa kadar duygularını eyleme dönüştüremeyen çocuklara yardımcı olmaktadır. Çocuklar ile beraber yetişkinlere de psikolojik danışmanlık desteği veren uzmanımızın profesyonel hizmetlerinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Çocukların kendini çok rahat hissedeceği bir ortamda anlaşılır bir dil kullanan uzmanlarımız, sektörün en iyi Beylikdüzü çocuk terapisi çalışmalarına imza atmaktadır. Uyguladığımız terapinin temel amacı, benlik saygısının en iyi şekilde geliştirilmesidir. Duygularını doğru bir şekilde yaşama aktaramayan çocuklara güzel bir şekilde destek olunarak bu sorunların ortadan kaldırılmasına çalışılmaktadır. Çocukların herhangi bir duygusal ve davranışsal sıkıntıları var ise terapi tedavilerimiz ile bu sıkıntıları çözüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir