H100 Aşısı-Ameliyatsız Yanak İnceltme

Profesyonel Estetik İşlemlerimizin Avantajlarından Yararlanın

Yaşam kalitesini büyük oranda artıran operasyonları başarılı bir şekilde uygulamak amacı ile özel kliniğini açan Op. Dr. Cahit Vural, deneyimli ekibi ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Estetik şekil bozukluklarının kişilerin ruh sağlığı üzerindeki etkileri bilinmektedir. Özellikle direkt görünüm noktasında yer alan yanakların şişkin olması ve oval bir hal alması, kişilerin sosyal ortamlardan uzaklaşmasına neden olabilmektedir. Bu duruma son vermek için ameliyatsız yanak inceltme operasyonu uyguluyoruz. Yanak bölgesinde biriken yağların özenle alınması anlamına gelen bu yöntem ile ince ve zarif yanaklara sahip olacaksınız.

Cildin temel yapı taşı olan kolajeni artırma amacı ile uyguladığımız H100 aşısı uygulamamız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ciltte meydana gelen deformeleri tedavi eden ve cildin yenilenmesini sağlayan içerikleri barındıran bu işlemimizde hissedilir bir canlılık ile karşılaşacaksınız. Cildinizin genel durumu incelendikten sonra kaç seans uygulanacağına karar verilmektedir.

Kliniğimizde popüler lipomatik işlemini de uyguluyoruz. FDA onaylı cihazımız ile estetik kurallara tam uygun şekilde yapılan uygulama sonrasında bölgesel yağlarınızdan kurtulabiliyorsunuz. İnatçı yağların erimesinin ne kadar zor olduğu bilinmektedir. Bu zorluğa son veriyoruz ve yağ aldırmanın avantajlarından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir