promosyon ürünleri

Prpmosyonda Kalitenin Adresi

Kuzey Promosyon olarak uzun bir zamandır müşterilerimizin hizmetindeyiz ve promosyon kalem olmak üzere binlerce çeşit ürünün satışını yapmaktayız. Bu bağlamda müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunuyoruz. Bunu yaparken de müşterilerimizin memnuniyetini her daim göz önünde bulunduruyoruz. Bu arada firmamızdan ürün satın almış olan müşterilerimizin ürünlerimizi beğenmemesi halinde koşulsuz olarak iade etme hakkı olduğunu bilmelisiniz. Bu sayede müşterilerimizin firmamızı tamamen güvenmesini arzu ediyoruz.

E-Katalog ve E-Fiyat Listemiz

Web ortamının ve dijital pazarlamanın ticari faaliyetlerin yürütülmesinde oldukça önemli olduğunun farkındayız. Bundan dolayı ürünlerimizi dijital ortamda katalog haline getirmiş vaziyetteyiz. Firmamızın bulunduğu yere gelmeden bilgisayarlarınızdan veya mobil telefonlarınızdan ürünlerimizin fiyatlarını incelemeniz mümkündür. Bu sayede ürünlerimizin özellikleri, fiyatları ve kalitesiyle alakalı ayrıntılı bilgi edebileceksiniz.

Ürünlerimizi garantili olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Garanti süresi kapsamında müşterilerimizden kaynaklanmayan problemler yaşanması halinde ürünleri ücretsiz bir şekilde geri almakta ve yerine yenisini hızlı bir biçimde müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bu arada garanti kapsamındaki ürünlerimizin promosyon ürünlerini de kapsamakta olduğunu hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Bundan ötürü satın aldığınız ürünleri rahat bir biçimde kullanabilirsiniz.

Haftalık promosyon kataloglarımızı incelemek için mail bültenimize yine ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Böylece yeni çıkan ürünlerden firmamızın devamlı müşterisi olarak ilk siz yararlanabilirsiniz. Dilerseniz satış noktamıza gelerek ürünü temin edebilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde istediğiniz ürünü alabilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir