Rinoplasti Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey İstanbul Rinoplasti Kliniği’nde!

Günümüz teknolojisinde burun estetiği yöntemlerinden biri de rinoplasti ameliyatı olarak bilinmektedir. Rinoplasti ameliyatı, rinoplasti doktoru tarafından gerçekleştirilen ve bireyin daha sağlıklı bir burun yapısına ile görünümüne kavuşmasını sağlayan bir ameliyat türüdür.

İstanbul Rinoplasti Kliniği, bu alanda hastalarına yardımcı olan ve gerek şekil bozuklukları, gerekse fonksiyonel problemler için rinoplasti ameliyatı gerçekleştiren bir sağlık kuruluşudur. Dr. Öğretim Üyesi Tamer Haliloğlu tarafından hastalara büyük bir ilgi sunulan bu klinikte, hemen hemen her hasta memnuniyet ile ayrılmaktadır.

Merak Ettiğiniz Soruların Cevabı İstanbul Rinoplasti Kliniği’nde!

Burun estetiği ve rinoplasti ameliyatı ile alakalı hastaların büyük çoğunlukla çeşitli sorulara yanıt aramaktadır. Örneğin; rinoplasti ameliyatının ne olduğu, ameliyat öncesi ve sonrasında neler gerektiği, nelere dikkat edilmesi gerektiği, risklerinin olup olmadığı ya da hangi yaş aralıklarında bu ameliyatın gerçekleştirilebildiği gibi sorular, en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır.

Dr. Öğretim Üyesi Tamer Haliloğlu tarafından gerçekleştirilen rinoplasti ameliyatı, 18 – 35 yaş aralığındaki her insan için gerçekleştirilebilmektedir. Fakat herhangi bir sağlık sorunu olmadığı takdirde bireyin yüz ve burun gelişiminin tamamlanması da beklenmektedir. Öte yandan her ameliyat gibi rinoplasti ameliyatında da bazı riskler bulunmaktadır. Bu riskler genel anesteziden kaynaklanan durumlar, operasyon esnasında yaşanabilecek herhangi bir kanama ya da enfeksiyon gibi düşük olasılıklı riskler olarak örneklendirilebilmektedir.

Burun estetiği olarak gerçekleştirilen rinoplasti ile alakalı merak edilen her türlü sorulara İstanbul Rinoplasti Kliniği’nde cevap bulabilmek mümkündür. Bunun için kliniğimizle iletişime geçebilir ya da tament.com adresinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir