kuluçka makinaları

Royla Yapı İle İstediğiniz Ürünlere Ulaşın

Royal yapı, ticaret sektörüne 2010 yılında girmiş olup 2014 yılı sonlarında da tavukçuluk üretimi ve yetiştiriciliği ürünleri satışı ile de tavukçuluk sektörüne girmiştir. Yani kuluçka denilince akla ilk oalrak gelen firmaların başındadır.

Civciv çıkarmak için yumurta üzerine yatmış ya da yatmak üzere kızmış halde hazır durumda olan ya da civcivi yeni çıkarmış olan dişi kuş ya da dişi kümes hayvanına verilen isimdir kuluçka. Tabi eskisi gibi kümes içerisinde ki tavuğun veya kümes hayvanının yumurta üzerine yatıp günlere çıkması beklenmesi işlemi geçmişte kaldı. Gelişen teknoloji ile Kuluçka Makinası çeşitleri üretildi ve bu işlemler de seri üretime başlandı. Gerekli ısı ve ortam sağlanması yolu ile anneanne hayvanın yumurta üzerine yatması gerekmeden makine içerisine yerleştirilen yumurtalar, gerekli süre geçtikten sonra civciv olarak makinadan çıkmakta.

İşt bu gibi ekipmanlara royal yapı sayesinde ulaşabilirsiniz. Ürünler bu makinalarla sınırlı olmayıp, tavuk yemliği, suluk, güvercin ekipmanları, kümes ve kümes ekipmanları, yem kırma makinaları gibi birçok çeşitli ürünler de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir