Şehit Diyarı Kayseri Ajansı

Kayseri, son zamanların, en çok son dakika Kayseri şehit haberi, olarak geçilen adresi olarak görülüyor. Ülke savunmasına katkı sunmak amacı ile vatan bekçiliği yapan Mehmetçik, bu uğurda canından olabiliyor. Şehide son yolculuk olarak basın yayın organlarında u haber yer alıyor. Cenazeye son vazifeyi ifa etmek ne denli önemli ise bu haberin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak da o denli önemlidir.

Haberci Kaynağını İfşa Etmez

Haber, doğru ise değerlidir. Doğru bir haberin sunulmasından kimse çekinmez. İnsanlara bunu duyurmak bir görevdir. Haberci, bunun için çalışır. Haberin kaynağı, kendisinin saklı kalmasını istediği durumlarda, haberci kaynağını açıklamaz.

Kayseri Kent Haber, ilkeli habercilik anlayışı gereği, il sorunlarını gündeme taşıyan bir yaklaşım sergiliyor. Sorunların çözümlerine dair yaklaşımları da haber tadında sunuyor. Sulama kanallarına yapılan hizmetin yerel tarıma sunduğu katkıyı dile getirmekten ödün vermiyor. Bunu da kayserikenthaber.com ile ziyaretçisine sunuyor.

Akademik Görsel Şölen

Kayseri, eğitim ve eğitimcinin yaşadığı bir üniversite şehridir. Akademisyenlerin, şehrin yapısına katkısı ve verdikleri eğitimler, en doğru ağızdan, haber olarak sunulmaktadır. Akademisyen kimlikleri ile yaptıkları araştırmalar, gazetemizde yer buluyor.

Spor faaliyetlerinin de adresi, Kayseri Kent Haberdir. Gerek il merkezinde gerek ilçe temelinde gerekse de ülke çapındaki tüm spor aktiviteleri hakkında, en doğru haberler, Kayseri Kent Haber sitemizde yer alıyor. Şehri temsil eden sarı ve kırmızı renkler ile ilgili en güncel bilgilerin kaynağı, web sitemizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir