şömine fiyatları

Şömine Odunu İçin Odunmarket.com

Odun satın almak için Odunmarket sitesini tercih eden kişiler, şömine odunu dahil çok fazla ürünü kolaylıkla satın alabiliyor.

İnternet pek çok işimizi halledebileceğimiz bir mecra halini almış durumdadır. Online alışveriş sitelerinde her istediğimiz ürünü bulabiliyoruz. Online  hizmet veren odunmarket ile https://odunmarket.com/magaza/hobi/odun-dilimi sayfasından hobi ürünleri siparişi deverebilirsiniz, mangal ve şömine malzemeleri ile şömine odunu çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Mangal veya şömine için oduna ihtiyaç duyan kişiler, tek bir tıkla sipariş verebiliyorlar.

Şöminelik Odun Çeşitleri

Site, müşterilerine ısı kalitesi yüksek, meşe ağacından kesilmiş şöminelik odun çeşitleri sunmaktadır.

  • Hazır paket şömine odunu
  • Torba tahta
  • Yuvarlak şömine odunu
  • Yarma şömine odunu

Bu ürünler sitede, müşterilere sunulan ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca, mangal ve şömine malzemeleri ile çıra gibi ürünleri de siteden satın almak mümkündür.

Şöminelik Odun Fiyatları Ne Kadar?

Site, müşterilerine farklı özellikte odunlar sağlamaktadır. Tamamen hazır bir paket olan ve içinde, kibrit, çıra, odun, talaş, tahta bulunan, hazır şömine odunu paketi, 75 TL fiyatla satılıyor. Öte yandan sitede satışa sunulan farklı şömine odunu fiyatları da vardır.

Bunun yanı sıra, Yuvarlak şömine odunu fiyatı, 49 TL , Yarma şömine odunu fiyatı, 49,5 TL’dir.  Torba tahta, 46 TL fiyatla müşteriye sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir