sonsuzluk işareti

Sosyal Medyada Kullanıcı Adınızı Buldunuz Mu?

Sosyal medya üzerinde dikkat çekmenin ve kendini ifade edebilmenin yollarından biri de farklı kullanıcı adları oluyor. Farklı harflerin kullanılması, okunuşu ve yazılışı farklı isimler ve daha pek çok kullanıcı adının bulunduğu sosyal medyada kendisine isim bulamayanların ise uzunca düşünmesi gerekiyor. Sosyal medyada kendinizi ifade edebilmek için hala isim buladıysanız sizde sayfamıza gelebilir ve kullanılmayan kullanıcı adlarından faydalanabilirsiniz.

Sonsuzluk İşareti Yapmak Çok Kolay!

Sosyal medya hesabınız üzerinden yüzlerce sembolün yapılışını öğrenmiş olabilirsiniz. Ancak son zamanlarda klavye tuşları ile yapılan sonsuzluk işareti gibi semboller daha çok dikkat çekiyor. Aşkını anlatmak, duygularını ifade etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen sonsuzluk işareti her ne kadar matematiksel bir sembol olarak bilinse de sonsuza kadar bağlılığın işareti olarak kabul görüyor. Sosyal medya araçları üzerinde de bu işareti kullanmak isteyen kullanıcılar sonsuzluk işaretinin nasıl yapılacağını araştırarak büyük bir zaman kaybı yaşayabiliyor. Biz ise sonsuzluk işaretinin yanı sıra sizlere pek çok işaretin nasıl yapıldığını en kolay şekilde anlatıyoruz.

Aradığınız İşaretler Burada!

Sadece sonsuzluk işareti değil kalp, TL işareti gibi sosyal medya üzerinde yapılışı merak edilen pek çok sembolün klavye üzerinden nasıl yapıldığını en basit hali ile anlatıyoruz. Kısa sürede yapılışını öğreneceğiniz bu sembollerin yanında sosyal medyada kendinizi ifade edeceğiniz isimlere, şifrelere ve yararlı bilgiye de sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir