Tekstil Sektöründe Ümit Denim

Kullanım olarak yüzyıllar öncesine dayanan toptan denim kumaş dayanıklı, kaba bir örgü yapısına sahip olması ve kullanışlı yapısından kaynaklı çeşitli ürün imalatı yelpazesi barındırma gibi özelliklerinden kaynaklı günümüz tekstil sektöründe de güncelliğini korumaya devam ediyor. Umitdenim.com web adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Giyim sektöründe blue jeans olarak satışa sunulan pantolon, ceket veyahut şort gibi ürünlerin imalatında denim kumaş kullanılmaktadır. Hayatımızda bu denli yer edinmiş yer edinmiş bu kumaş türü genellikle polyster, naylon, viscon, lycra ve pamuk iplikleri kullanılarak üretilmektedir. Giyim sektöründe kullanılması bakımından ise en ideal olanı 0 tek kat pamuk ipliği kullanılarak üretilmiş denim kumaşlardır.

Denim kumaşları, diğer kumaş türlerinden ayırmakta olan en belirginlik özellik  çözgü ipliği olarak isimlendirilen kısımlarında belirgin bir mavi renk içeren indigo boyar maddeler ile boyanması ve atkı ipliklerinin ise ham bir şekilde kalması yani boyanmamasıdır.

Kaliteli Ürün İmalatı İçin Kaliteli Kumaş Hizmeti

 Ülkemizin ekonomik açıdan kalkınmasında tekstil sektörünün payının büyük olması göz önünde bulundurularak kurulmuş olan birçok denim fabric kumaşlar üretim alanları mevcuttur.  Fakat bu sektörde bir yer edinmek uzun yıllar ve kaliteli hizmet ile gerçekleşir.

Ümit Manifatura adı altında kurmuş olduğumuz şirketimiz ile 1952 yılından beri sizlere kaliteli tekstil imalatı hizmetleri sunmaktayız. 60 yılı aşkın deneyim ve tecrübe ile ülkemiz tekstil sektöründe önemli bir yer edinmeyi başardık.

Umitdenim.com sitemize girerek sizlerde sunmuş olduğumuz denim kumaş, kadife kumaş ve iplik imalatı hizmetlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişim kurarak ürün siparişi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir