Traktör Alımı

Türkiye’de büyükbaş hayvan sayıları son yıllarda hızlı artış göstermektedir. Devlet kırsal yaşamın kalkınması, yerli üretimin artması, çiftçilerin ve tarımın faaliyetlerini güçlendirmesi için bu sektörlere yönelmek isteyenlere çok sayıda destek sağlamaktadır.

Çiftçilikte çiftçiler tarafından en fazla ihtiyaç duyulan tarım aracı kesinlikle traktördür. Çiftçilerin yanı sıra süt üreticiliği, arıcılık vb. işlerle uğraşanların da devlet destekli traktör kredisine başvurması mümkündür.Traktör desteği almak isteyenler için bankalar tarafından verilen traktör kredileri de mevcuttur.

Bu yardımcı krediler sayesinde yardımcı aletleri ile birlikte her türlü açık ve ya kapalı alan ihtiyaçlarınızı karşılayan bu traktörleri p’ ye varan hibe ile alabilme imkanına ulaşacaksınız. Ek olarak 2019 yılında faizsiz kredi olanaklarından da yararlanıp bu makinelere de ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. 

Devlet Desteği İle İkinci El ve Sıfır Traktör

Devlet desteği ile ikinci el ve ya sıfır km traktör kredisi almanız mümkündür. Alabileceğiniz traktörlere örnek olarak; Başak, New Holland, BMC, Case, AGT, Tümosan, Carraro, Belarus, Agrifarm, Fiat, Ford, Erkunt, İşbora ve Kubota marka traktörler satın alabilirsiniz. Merthayvancilik.com sitesi üzerinden de bu bigilere ve markalara ulaşmak mümkündür.

Devlet destekli traktör kredisi ya da diğer tüm diğer bilgilendirici yazılarımızdan  sitemizin  www.merthayvancilik.com/blog/devlet-destekli-traktor-kredisi-nasil-cekilir bölümünden yararlanabilirsiniz.

Biz büyükbaş yetiştiriciliğinde bilinçli yetiştiriciler, üreticiler olarak hayvanlara en özel muameleyle onları doğal ortamlarından ayırmadan, yılların tecrübesiyle sağlıklı bir şekilde yetiştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir