implant diş

Yüksek Standartlarda Diş Tedavileri

Dişleriniz için mümkün olan en iyi tedavi yöntemlerini uygulayan Orident, başladığı Ataşehir diş hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Hastalarımızın bize duyduğu güven ile kendimizi sürekli geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hastalarımızın kendine özel durumlarını, isteklerini ve beklentilerini en iyi şekilde değerlendirerek en doğru yöntemi belirliyoruz. Bu aşamada doktorlarımızın uzmanlığına sonuna kadar güvenebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

İhmal edilen ve zamanla kaybedilen dişler için en çok tercih edilen yöntemlerin başında implant diş tedavisi gelmektedir. Kaybedilen dişin bulunduğu bölgenin iyileştirme tedavilerinden sonra implant aşamasına geçilir. İşlemler anestezi altında yapıldığı için tüm süreç boyunca herhangi bir acı hissedilmesi mümkün değildir. Gerekli muayeneler yapıldıktan sonra yapay diş kökünün yerleştirilmesi ve normal yaşama döndürme süreci başarı ile gerçekleştirilir.

Doğal dişlere çok fazla benzer olduğu için kaplama diş yöntemleri de büyük ilgi görmektedir. Estetik açıdan büyük artı sağlayan bu yöntemler ile doğal diş görüntüsüne kavuşacaksınız. Kaplamalarda kullanılacak malzemeye göre yöntem belirlenmektedir. Bu aşamada hastalarımızın istekleri ve beklentileri de değerlendirilerek en uygun kaplamaya karar verilmektedir. Diş güzelliğinizi en az sizler kadar düşünen doktorlarımızın kalitesine ve çalışmalarına güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir