Zirkonyum Tedavisi ve Avantajları

Estetik, dayanıklılık, doku uyumu ve doğal görünüm bakımından en iyi diş ürünü Zirkonyum dişlerdir. Estetik diş hekimliği konusunda en iyi seçenek olan zirkonyum dişler pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Zirkonyum dişler biyolojik uyum açısından oldukça iyidir. Estetik ve mekanik direnç özellikleri de tercih nedenleri arasındadır. Gerek zirkonyum, gerekse de diğer tedaviler için Diş hastanesi seçimini dikkatli yapmanız gerekiyor. Tıbbi araç gereç bakımından donanımlı olan merkezimizde alanında uzman hekimlerimiz görev yapmaktadır. Hem ön dişlerde, hem de arka dişlerde kullanılabilme özelliğine sahip olan bu dişler doğal bir görünüm vaat etmektedir. Kusursuz beyazlıktaki dişler zirkonyum sayesinde hayel olmaktan çıkmıştır.

Doğal görünmesi ve gri renklerin oluşmaması avantajları arasındadır. Merkezimizde en iyi Diş doktoru alternatifleri sizleri beklemektedir. Alerjik reaksiyonlara neden olmayan bu dişler oldukça sağlamdır. Özellikle seramik kaplamalara oranla dayanıklılığı çok daha yüksektir. Zirkon ısı iletkenliği de diğer alternatiflere oranla daha azdır diyebiliriz. Siz de sağlıklı ve estetik dişler için diş tedavi merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir