YAŞAM

  Aplik Aydınlatma

  Aydınlatma sistemleri dekorasyonun önemli parçalarından birisidir. Doğru aydınlatma seçimi evinizin daha ferah ve daha şık görünmesini sağlayacaktır. Aplik aydınlatma gibi bir çok aydınlatma sistemleri evinizin dizaynı için oldukça önemlidir. Duvardan aydınlatma olarak bilinen aplik bu yıl ev aydınlatmalarında kullanılan en çok aydınlatma türüdür. Özellikle duvar dekorasyonunun önemli bir parçası olan aplik aydınlatma evinizin duvarlarının şık görünmesini sağlar.  

  Dekorasyonunuzun dikkat çekici bir görünüm kazanmasını sağlamak için bir çok farklı aydınlatma kullanılabilir. Lineer aydınlatma gibi bir çok aydınlatma türü ile eviniz farklı bir görünüme kavuşacaktır. Modern bir avize ile tüm ortamı aydınlatırken, aplik lambalar ile dikkat çekmesini istediğinizi yerlerde kullanabilirsiniz.

  Karanlık odaları kalabalık bir görüntü oluşturmadan aplik lambalar ile aydınlatabilirsiniz.   

  Aydınlatma Modelleri 

  Günümüzde evlerde bir çok lamba modelleri kullanılmaktadır. Bir çoğu aydınlatma amacı ile kullanılsa da dekorasyon amacı ile de kullanım oldukça yaygındır. Günümüzde daha modern olarak görünen aplik aydınlatmalar karanlık ortamları yer kaplamadan aydınlatmaktadır. Otel ve dergilerde kullanımı oldukça yaygındır.

  Örneğin evinizim girişinde bir tablo olabilir. Bunun daha çok göze çarpmasını istiyorsanız aplik aydınlatma kullanabilirsiniz.  Açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilen aplik aydınlatmayı tek parça olarak düşünmemek gerekir.

  Parça parça da oldukça modern görünümler sağlar. Duvarlarda hoş bir görüntü oluşturmak için aplik lambaları ister şerit halinde isterseniz tek tek kullanabilirsiniz. Hem ortamın aydınlanmasını hemde dekorasyonunuzun güzel olmasını sağlayabilirsiniz. 

  Share article:

  Permalink:

  Add your widget here