Diğer

  Ferolle Ürün Grupları

  ferolle parfüm çeşitleri

  Ferolle bir parfüm markası olmaktan öte ‘Kişi gider koku kalır’ ilkesini temel prensip alan ve karışımların en harikulâde kokusu olan bir isimdir. Parfüm, bir insanı eşsiz yapan ve onu koku duyusu ile diğer insanlardan ayırabilecektir. Ferolle, parfümlerin en dikkat çekici ve yaklaşık beş metreye yayılan kokusu ile akıllarda kalıcılığı da 72 saate kadar çıkan bir isimdir. 

  Ferolle Parfüm

  Ferolle parfüm en özel gününüzde başucunuzdan ayırmayacağınız ve sıktıkça üzerinize yayılan eşsiz kokusu ile mesut olacağınız bir parfüm. Ebatı 50 mililitre olup bir kere sıktığınızda üzerinizde kalan 72 saatlik kokusu parfümün verimliliğini arttırdığı gibi kalitesini de ortaya koyar. Ferolle parfüm kullanımı en geçen gün rağbet görmekte ve günden güne hızlı bir şekilde tüketimi artmaktadır. Bunun en önemli sebebi ise yanınızdan geçen her bir bireye, kokunun verdiği hoşnutluk hissi ve bir de akılda kalıcı yapısıdır.

  Ferolle Parfümün En Belirgin Özellikleri

  Ferolleparfüm en belirgin özelliklerini sıralayacak olursak; yaklaşık beş metreye kadar koku yayar, üzerinize bir damla sıktırdığınızda kıyafetinizdeki kalıcı koku 72 saate kadar çıkar, her bir parfüm 50 mililitre cam şişeden oluşur, yaklaşık 4 ay boyunca bir bireye yeter.Parfümün en belirgin özelliği şüphesiz ki eşsiz kokusudur. Ferolle, bir kere sıkınca sizi fark etmeyecek kimse kalmaz ve kalıcılığı ile de uzun süre dayanabilecek bir parfümdür.

  Share article:

  Permalink:

  Add your widget here