Diğer

  Sakarya Şehri

  Marmara bölgesinde yer alan Sakarya,  tarihi, kültür ve doğa güzelliklerini bir arada bulunduran  şehirlerimiz den bir tanesidir. Akdeniz ikliminin etkisini de üzerinde taşıyan ilimiz gezilecek yerler konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İlimizi ziyaret ettiğiniz de Sakarya rehberi önderliğinde sizlere güzide ilimiz de gezilecek ve konaklayacağınız mekanlar hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Sakarya da konaklayabileceğiniz yerler arasında Arya Hotel, Hotel Limapark, Seçkin hotel gibi 12 tane konaklayabileceğiniz güzide hoteller bulunmaktadır. Islama köftesi meşhur olan ilimizde yemek yiyebileceğiniz yerler arasın da bulunan yeşilliğiyle göz kamaştıran zirve et piknik, modern görünüşü ve güler yüzlü personeli ile opera garden Sakarya’nın seçkin mekanları arasında bulunmaktadır.

  Renkli kültürü ile dikkatleri üzerine çeken Sakarya göçmenlere en çok ev sahipliği yapan şehirdir. Kalabalık nüfusu ile sosyal hayata da bir o kadar önem veren Sakarya şehri genç nüfusun yoğunluğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

  Kültürlerin kesişim noktası olan Sakarya aynı zamanda bilgi kenti olarak bilinir. Sakarya ilinde gidebileceğiniz kitapçılar hemen hemen merkezin her köşesinde bulunmaktadır. Değişim yayınları, ilk sahaf ve kasibeyaz kitap evi gibi kitapçılar Sakarya Kitapçılar arasındadır.

  Hangi şehir olursa olsun kadınların vazgeçilmezi alışveriş ve bakım çok önemlidir. Bir güzellik salonu ve ya Sakarya da epilasyon merkeziarıyorsanız ilimizin en seçkin salonlarını tavsiye edebilirim. Her kadının güvenerek gidebilecekleri Epilanstis serdivan, Elenora estetik merkezi ve Sweet rose güzellik merkezi sakarya epilasyon merkezleri arasında yer almaktadır.

  Share article:

  Permalink:

  Add your widget here