Diğer

  Ücretsiz Chat Sitesi

  Sosyal medyanın olmadığı zamanlarda genellikle Chat siteleri kullanılmaktaydı. Sosyal medya gibi fotoğraf ve video özellikleri olmasa da güzel bir arkadaşlık ve eğlence ortamı için Chat siteleri çok sık ziyaret ediliyordu. Günümüzde de hala kendini koruyan bedava sohbet sitelerinden biri olan sohbetleyiz.com, sohbetin yanı sıra kullanıcılara eğlenceli vakit geçirmeleri için çeşitli oyunlar da sunmaktadır. Bu oyunların çoğu kelimeler üzerinedir.

  Kelime türetme ve tahmin etme gibi oyunları bulunan sohbetleyiz.com, kullanıcıların gizliliğine de önem vermektedir. Bu yüzden üye olmadan sistemi kullanabilir, kendi isminizi yazmak yerine bir takma isim tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz kullanıcıyı engelleyebilirsiniz.

  Gizlilik ve Güven

  Sohbetleyiz.com kesinlikle bir arkadaşlık sitesi değildir. Sadece farklı kişilerin aynı ortamda yazışmasını yani sohbet etmesini sağlayan ücretsiz sohbet sitedir. Diğerlerinden farklı olan ise bünyesinde, giriş yaptıktan sonra sağ menüde görebileceğiniz kanallar aracılığı ile oyunlar sunmasıdır. Diyez (#) işareti ile yazılanlar, sohbetleyiz.com sitesinin kanalları olmaktadır. Bu kanallardan oyun, yarışma gibi yerlere girerek vakit geçirebilirsiniz.

  Kullandığınız takma ismi değiştirmek de mümkündür. Bunun için sağ üst köşede bulunan Nick Değiş kısmına girerek yeni isminizi kullanabilirsiniz. Oyunlarda birinci geldikçe veya doğru cevapları verdikçe puan yerine geçen balonlar kazanırsınız. Bu sırada sistem otomatik olarak isminizi ekrana yazar. Ücretsiz sohbet ve güvenli bir Chat için sohbetleyiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Share article:

  Permalink:

  Add your widget here